http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Roztańczeni – strzałem w „dziesiątkę”!

Wyróżniony Roztańczeni – strzałem w „dziesiątkę”!

Roztańczeni – impreza która okazała się przysłowiowym strzałem w „dziesiątkę”. Na dziedzińcu Starego Ratusza gnieźnieńscy sportowcy i instruktorzy tańca zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. I co najważniejsze dziedziniec Ratusza był zapełniony po brzegi mieszkańcami Gniezna i nie tylko.


Dziesięć par – sportowiec i instruktor tańca zaprezentowało się na dziedzińcu Starego Ratusza w Gnieźnie w różnych gatunkach i stylach tanecznych. Na scenie przed zgromadzoną publicznością zatańczyli wspólnie: Marcelina Nowacka i Klaudia Tomaszewska, Lilianna Banaszak i Dawid Wrzesiński, Anna Henclewska i Piotr Leśniczak, Paulina Lewandowska i Szymon Szwacher, Karolina Koszela i Arkadiusz Renk, Monika Łęgowska i Dariusz Kniaź, Beata Kaczmarek i Paweł Tubacki, Iwona Piechocka-Jóźwiak i Klaudiusz Kozłowski, Aleksandra Politowicz i Krystian Wojciechowski oraz Joanna Szymczak-Imbierowicz i Łukasz Malczewski.

Po prezentacji układów tanecznych każda para otrzymała upominek. Natomiast internetowo można było wybrać najsympatyczniejsze pary. I tak pierwsze trzy miejsca zajęli: pierwsze Paweł Tubacki i Beata Kaczmarek, drugie - Karolina Koszela z Arkadiuszem Renkiem, a trzecie Klaudiusz Kozłowski i Iwona Piechocka-Jóźwiak. Nagrody ufundowane przez Velux i FinExpert trafiły do domu dziecka oraz Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych.

Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Kultury.

Fot. Natalia Siwka

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.