http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Festyn Rodzinny w Cielimowie

Wyróżniony Festyn Rodzinny w Cielimowie

Na „Orliku” w Cielimowie odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Urząd Gminy w Niechanowie, Radę Sołecką Cielimowa, Koło Gospodyń Wiejskich w Cielimowie, „Atomówki” Cielimowo oraz animatora „Orlika” Adriana Grzelaka.


W ramach Festynu, organizatorzy zapewnili wszystkim przybyłym wiele atrakcji. Panie z KGW przygotowały pyszne domowe wypieki, chleb ze smalcem i bigos. Nie zabrakło też lodów, pączków i grochówki. Były dmuchane zamki, konkurencje sportowe.

Całość imprezy dopełniło ognisko z kiełbaskami i muzyka. Festyn cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców Cielimowa.

W tym samym dniu na „Orliku” w Cielimowie odbył się też II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Animatora Adriana Grzelaka. Wzięło w nich udział sześć zespołów. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła drużyna Calcio Wągrowiec, która w finale pokonała PS Gniezno 2:0. W pojedynku o trzecie miejsce, ekipa OKSiR Witkowo w rzutach karnych wygrała z „Piastem” Łubowo 3:2 (w normalnym czasie gry padł wynik 0:0). W zawodach wzięły jeszcze udział drużyny: Akademia 92 Witkowo i „Pelikan” Niechanowo.

Ostatnio zmienianywtorek, 04 czerwiec 2019 23:54

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.