http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Moto - Zające dla Domu Dziecka w Trzemesznie

Wyróżniony Moto - Zające dla Domu Dziecka w Trzemesznie

Grupa Motocyklowa „Motocyklistyki i Motocykliści Witkowo” i Przyjaciele czyli grupa Motocyklowa z Konina i grupa Motocyklowa Globtroter Wielkopolska oraz młodzież Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie w ramach akcji Moto - Zające 2019 odwiedzili dzieci z Domu Dziecka w Trzemesznie.


Ich przybycie wywołało dużo radości i uśmiechu wśród dzieci. Zorganizowano ognisko, watę cukrową oraz przejażdżki motocyklowe. Po wspólnej zabawie przekazano na ręce pani dyrektor prezenty zakupione z zebranych środków czyli zmywarkę, ręczniki, klapki basenowe oraz sprzęt sportowy.

Organizatorzy w imieniu własnym i podopiecznych Domu Dziecka w Trzemesznie pragną gorąco podziękować wszystkim, którzy wsparli zbiórkę: Szkoła Podstawowa nr 2 w Witkowie, Globtroter Wielkopolska, Honorata Glanc, Szkoła Podstawowa nr 1 w Witkowie,  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie, Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej w Gnieźnie, Akademia Futbolu 92, Przedszkole Miejskie Bajka oddział w Kołaczkowie, Prima Sorti, Sklep Jubiler i Zegarmistrz w Witkowie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas.

Ostatnio zmienianyniedziela, 07 kwiecień 2019 22:22

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.