http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Witkowo: Pani Józefa Ciesielska skończyła 107 lat!

Wyróżniony Fot. witkowo.pl Fot. witkowo.pl

Najstarsza mieszkanka gminy Witkowo - i prawdopodobnie powiatu gnieźnieńskiego - 6 marca obchodziła 107 urodziny. Tak dostojnym wiekiem może poszczycić się Pani Józefa Ciesielska z Królewca.


W tym wyjątkowym dniu, z upominkiem i życzeniami, Jubilatkę odwiedziła delegacja witkowskiego Samorządu w składzie: Marian Gadziński, Burmistrz Gminy i Miasta Witkowo, Marian Walczak, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Witkowie, Krzysztof Bykowski, radny miejski, Roman Rolewicz, sołtys Sołectwa Czajki oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Alicja Wentland.

Józefa Ciesielska urodziła się 6 marca 1912 r. w Królewcu, jako córka Katarzyny i Wojciecha Staniszewskich. W czerwcu 1945 r. zawarła związek małżeński w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niechanowie ze Stefanem Ciesielskim. Wspólnie z mężem dochowali się dwóch synów: Franciszka i Lucjana. Po zawarciu związku małżeńskiego Pani Józefa wyprowadziła się na pewien czas do Powiatu Żagańskiego. W roku 1976 powróciła do Królewca, gdzie mieszka do dziś z synem Franciszkiem i jego rodziną.

Pani Józefa mimo swojego wieku jest osobą sprawną, pełną uśmiechu i pozytywnego nastawienia.

Szanownej Jubilatce gratulujemy wspaniałego Jubileuszu i życzymy kolejnych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.

Ostatnio zmienianyczwartek, 07 marzec 2019 16:29

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.