http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„By naszym mieszkańcom żyło się lepiej, wygodniej, bezpieczniej”

Wyróżniony „By naszym mieszkańcom żyło się lepiej, wygodniej, bezpieczniej”

Dzisiaj odbyła się pierwsza sesja Rady Gminy Kiszkowo, w trakcie której wręczone zostały zaświadczenia o wyborze na radnego, przyjęto ślubowanie wójta i wybrano przewodniczącego Rady Gminy.


Przypomnijmy, że radnymi są (alfabetycznie): Kazimierz Barańczak, Piotr Babrakowski, Mariusz Czosnowski, Wiesława Domagalska, Angelika Frąckowiak, Anna Kaniasta, Grzegorz Kotecki, Józef Kuszak, Marek Masłowski, Zuzanna Modrak, Halina Paluszak, Ludwik Piotrowicz, Jan Radziński, Mirosław Szczepaniak, Wiesława Ziółkowska.

Po wręczeniu przez Przewodniczącego Gminnej Komisji Wyborczej, Ryszarda Marcinkowskiego, Tadeuszowi Bąkowskiemu zaświadczenia o wyborze na Wójta Gminy, Wójt złożył ślubowanie, a następnie podziękował: - To już kolejne ślubowanie, które składam przed Radą, przed Mieszkańcami. W tym momencie pragnę podziękować wszystkim za zaufanie, za to, że wspólną pracą to zaufanie potrafiliśmy zdobyć. To jest też zobowiązanie przyjęte wobec mieszkańców, by to nasze wspólne dobro Gminę Kiszkowo rozwijać w taki sposób, by naszym mieszkańcom, nam wszystkim żyło się lepiej, wygodniej, bezpieczniej. Byśmy mili warunki takie, jakie oczekujemy. To mogę wszystkim przyrzec, że wspólnie i z pomocą rady gminy, sołtysów, pracowników urzędu oraz mieszkańców, jednostek organizacyjnych, dołożymy wszelkich starań aby właśnie tak było. Pragnę również podziękować wszystkim komisjom wyborczym, a w sposób szczególny gminnej komisji, która obwieszczała te wyniki. (…) Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom, niezależnie od tego, jak głosowali. Chcemy działać wspólnie i w porozumienie i realizować zobowiązania, wobec wszystkich mieszkańców. Chcemy to realizować wspólnie, odpowiedzialnie. Tak by nasza mała ojczyzna była wzorem do naśladowania. Tego życzę Państwu i sobie.
 
Na koniec wybrano przewodniczącego, którym został - jak w poprzedniej kadencji - Kazimierz Barańczak. Zastępcą przewodniczącego Rady Gminy został z kolei Józef Kuszak.

1 komentarz

  • Piotr
    Piotr wtorek, 20, listopad 2018 10:01 Link do komentarza Raportuj

    Gratuluję dwóm radnym, którzy zwyciężyli w prawdziwych wyborach i zdobyli zaufanie wyborców. Pozostali byli jedynymi kandydatami w swoich okręgach, więc głosowania nie było. Barańczak znów przewodniczącym rady.... Gerontokracja.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.