http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Podziękowania starosty Beaty Tarczyńskiej

Wyróżniony Podziękowania starosty Beaty Tarczyńskiej

W następstwie tragicznej w skutkach nawałnicy, która nawiedziła nasz region w dniach 11 - 12 sierpnia br., w imieniu Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego pragnę serdecznie podziękować wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom powiatowych służb i straży. Wyrazy szczególnego uznania przekazuję funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie oraz druhom jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej, za niestrudzoną służbę oraz wzorowe realizowanie powierzonych zadań.


Państwa zaangażowanie w działania ratownicze oraz chęć niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi, a nade wszystko odwaga i poświęcenie, zasługują na najwyższą wdzięczność. Po raz kolejny potwierdziło się, że w trudnych momentach oraz zagrażających zdrowiu i życiu warunkach, społeczność powiatu może zawsze liczyć na obecność doskonale wyszkolonych służb.

Pragnę również podziękować wszystkim mieszkańcom za wspaniałą i szlachetną postawę, a także niezwykle cenne wzajemne wsparcie. Dzisiaj możemy być dumni, iż w sytuacji kryzysowej wspólnie stanęliśmy do walki ze skutkami żywiołu.

Łącząc wyrazy głębokiego szacunku,
Beata Tarczyńska
Starosta Gnieźnieński

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.