http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Szatnia na Medal”: 40 tys. zł dla gminy Niechanowo

Wyróżniony „Szatnia na Medal”: 40 tys. zł dla gminy Niechanowo

Gmina Niechanowo znalazła się wśród sześćdziesięciu ośmiu tegorocznych beneficjentów programu „Szatnia na Medal”. Dzięki dofinansowaniu w wysokości prawie 40.000 złotych gmina zrealizuje drugi etap inwestycji związanej z modernizacją zaplecza przy boisku sportowym „Planty” w Niechanowie.


Umowę w siedzibie samorządu województwa podpisali Szymon Robaszkiewicz, wójt gminy Niechanowo oraz Emilia Błaszkowska, skarbnik gminy.

- „Szatnia na Medal” to nasz autorski program, który znakomicie funkcjonuje. Cieszę się ogromnie, że otrzymujemy dużo wniosków, również takich, dzięki którym udaje się realizować kolejne etapy wcześniej rozpoczętych inwestycji. W przyszłym roku program na pewno będzie kontynuowany, przeznaczymy na jego realizację podobne środki finansowe jak obecnie, czyli 4 mln złotych. Wielkie podziękowania należą się samorządowcom, bo przecież program opiera się również na inwestowaniu pieniędzy z budżetów samorządów. Serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału w programie w przyszłym roku – mówi Jacek Bogusławski, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.