http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Samorząd

Samorząd (411)

Mieszkańcy Owieczek i gminy Łubowo będą bezpieczniejsi!

Mieszkańcy gminy Łubowo będą bezpieczniejsi! Wszystko za sprawą uroczyście otwartej dzisiaj, punktualnie o godz. 10.00, ścieżki rowerowej w Owieczkach i odnowionego, blisko 3-kilometrowego fragmentu drogi wojewódzkiej przebiegającej przez Owieczki. W uroczystości wziął udział m.in. poseł Zbigniew Dolata i Wojciech Jankowiak, wicemarszałek województwa wielkopolskiego.

Kto zna się lepiej na przepisach RODO?

Czy oskarżana przez radnego Platformy Obywatelskiej o mobbing dyrektorka ZSP nr 2 przy ulicy Cieszkowskiego złoży wyjaśnienia przed następną Radą Powiatu Gnieźnieńskiego? Skargę na nią złożył do starosty wzburzony samorządowiec, który twierdzi, że to jego reakcja na informacje uzyskane anonimowo od osób zatrudnionych w tej placówce.

Etykiety

Przystanki, drzewo i pożegnanie radnych

Na ostatnią sesję obecnej kadencji Rady Miasta Gniezna zostawiono kilka tematów i przesunięć budżetowych, które nie wzbudziły większych kontrowersji. Środowe posiedzenie było także okazją do pożegnania dwójki radnych, Mirosławy Arndt z Platformy Obywatelskiej i Ryszarda Karmolińskiego z Sojuszu Lewicy Demokratycznej, którzy postanowili zakończyć swoją działalność w samorządzie.  

Etykiety

Dziś każda osoba możne znaleźć sobie pracę

We wtorkowe popołudnie w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbywały się Targi Pracy, które zorganizowało tutejsze Starostwo Powiatowe we współpracy z Powiatowym Urzędem Prac. Swoje stoiska wystawiło tym razem ok. trzydziestu pracodawców i usługodawców, którzy pokazali, że pomysł na własną działalność też można przekuć w sukces.

Subskrybuj to źródło RSS