http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Klub Senior+ w Czerniejewie wznawia działalność 1 czerwca!

W poniedziałek, 1 czerwca swoją działalność wznawia Klub Senior+ w Czerniejewie. Zapraszamy Seniorów do zapoznania się z harmonogramem zajęć i godzin otwarcia Klubu Senior+. Prosimy o kontakt telefoniczny z Konsultantem ds. Seniorów w celu zapisania się na wybrane zajęcia i zapoznania się z zasadami organizacji pobytu Seniorów w Klubie oraz procedurą bezpieczeństwa na terenie Klubu w okresie pandemii Covid-19.

Etykiety

Oferta edukacyjna dla młodzieży w wieku 15-18 lat

Hufiec Pracy wraz z Branżową Szkołą I stopnia w Kłecku prowadzi nabór młodzieży w wieku 15 -18 lat  do Kl.VII i VIII Szkoły Podstawowej, która ma trudności w nauce i nie rokuje promocji do klasy programowo wyższej oraz nabór młodzieży do klasy I i II Branżowej Szkoły I stopnia w Kłecku. Praktyczne przygotowanie zawodowe prowadzone jest u  rzemieślników na podstawie indywidualnej umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego w formie przyuczenia do określonej pracy i nauki zawodu.

Etykiety

Znasz ciekawy temat historyczny? Zgłoś go nam!

Znasz pasjonującą opowieść o skarbach i tajemnicach naszego regionu, jesteś w posiadaniu fotografii lub dokumentu z którym związana jest niepowtarzalna historia lub znasz miejsce ukrycia ciekawego depozytu? Znasz ciekawą legendę lub niezwykłą historię? Wiesz gdzie jest zapomniana mogiła, czy też nieznane miejsce związane z lokalną historią, które należy ocalić? Zgłoś się do naszej Fundacji Historycznej „Przywracamy Pamięć”!

Subskrybuj to źródło RSS