http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Koncert i Kiermasz Świąteczny w MOK-u

Wyróżniony Koncert i Kiermasz Świąteczny w MOK-u

Chciałoby się powiedzieć tak niedawno witaliśmy Nowy Rok 2018, a tu coraz więcej wydarzań nieuchronnie zapowiadających, mówiąc po naszemu Gwiazdkę. Trwa Jarmark Świąteczny na Rynku, a Miejski Ośrodek Kultury zapowiada szereg imprez przybliżających atmosferę Bożego Narodzenia.


Już 16 grudnia odbędzie się tu Koncert Świąteczny: „Święta są na całym świecie” w wykonaniu uczestników mokowskich sekcji i klubów. - Ten koncert jest tradycyjne takim prezentem dla sympatyków MOK-u, za to ze są z nami. To tez okazja do pochwalenia się tym co robią w Ośrodku nie tylko najmłodsi. Na koncertach świątecznych zawsze panuje wspaniała atmosfera a sala pęka w szwach. Na tym koncercie możemy tez spotkać się z mieszkańcami, niekiedy rodzicami najmłodszych uczestników naszych sekcji i złożyć sobie życzenia – powiedział nam Dariusz Pilak dyrektor MOK-u.

W tym dniu zostanie także wręczony tytuł MOK-ASa. - To szczególne dla nas wyróżnienie, które przyznajemy firmom., które w danym roku najbardziej nas wspierały – wyjaśnia Kamilla Kozłowska.  

Z kolei dzień wcześniej 15 grudnia rozpocznie się Kiermasz Świąteczny w MOK-u. Odbywał się będzie przez dwa dni 15 i 16 grudnia od 10.00 do 18.00. - To będzie między innymi okazja do ostatnich zakupów przed świętami, może też do nabycia nie powtarzalnych prezentów z rękodzieła – mówi Iwona Piechocka-Jóźwiak.

Koncert który zamknie jednocześnie Kiermasz świąteczny w MOK-u, rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 17.00.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.