http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/dazzle.png?_t=1591455267

„Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” w Witkowie

Wyróżniony „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” w Witkowie

W poniedziałek, 13 sierpnia 2018 roku, w sali widowiskowej Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie, w ramach inicjatywy „Wakacje z OKSiR Witkowo” odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. Spektakl przedstawili aktorzy z teatru Krak-Art z Krakowa.


„Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”, to klasyczna baśń spisana przez braci Grimm. Chociaż wszyscy znamy ją od dzieciństwa, wersję przedstawioną przez krakowskich aktorów oglądało się z wielką przyjemnością. Jak zawsze, podczas trwania spektaklu zebrane na widowni dzieci zostały zaangażowane do wspólnego śpiewania i tańca i by przez chwilę poczuć się jak prawdziwi aktorzy.

Przedstawienie „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”.” w niezwykle ciekawy sposób opowiadało dzieciom, że należy pomagać innym i być uczciwym. A dobre uczynki zawsze są wynagradzane i dają ogromne zadowolenie.

Przypominamy o kolejnym przedstawieniu pt. „Kwiat Paproci”, które odbędzie się 27.08. o godz. 16.30 w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie oraz o godz. 18.30 w Amfiteatrze na Orlej Górze w OW Skorzęcinie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.