http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Eryk Konowalski wykazał się największą wiedzą o Wielkiej Brytanii

Wyróżniony Eryk Konowalski wykazał się największą wiedzą o Wielkiej Brytanii

W Zespole Szkół Niepublicznych w Gąsawie odbyła się V edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, w której uczestniczyło  dwoje uczniów szkoły w Rogowie: Eryk Konowalski i Wiktoria Krysztofiak.


Uczestnicy konkursu, reprezentanci pięciu szkół z powiatu żnińskiego: Rogowa, Piechcina, Gąsawy i Żnina oraz nakielskiego (Kowalewo) zmagali się z testem, który obejmował zagadnienia z historii, kultury, geografii i życia codziennego mieszkańców Zjednoczonego Królestwa.

Największą wiedzą wykazał się nasz reprezentant Eryk Konowalski, który zdobył 46 na 50 możliwych punktów (Eryka przygotowywała nauczycielka j. angielskiego - Anna Gize). Wiktoria Krysztofiak zajęła IV miejsce. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci materiałów ułatwiających naukę języka angielskiego oraz książki, a wszyscy pozostali dyplomy za uczestnictwo i nagrody pocieszenia. Nie zabrakło też smacznego poczęstunku, który przygotowali uczniowie II klasy technikum żywienia.

Organizatorami konkursu były nauczycielki języka angielskiego – Elżbieta Musiał, Kamila Grabianowska i Ewa Zabłocka.

Erykowi serdecznie gratulujemy wiedzy, a pozostałych uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu za rok.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.