http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Tłumy mieszkańców Witkowa na Festynie Rodzinnym!

Wyróżniony Tłumy mieszkańców Witkowa na Festynie Rodzinnym!

W piękną, słoneczną, niedzielę 6 maja w gminie Witkowo zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia w Parku Miejskim przy ul. Wrzesińskiej odbył się kolejny już Festyn Rodzinny. Organizatorem imprezy była Gmina i Miasto Witkowo oraz Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie.


Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Podczas festynu odbył się program dla dzieci pt. „Oj! Dana! Dana!” – czyli nietypowo na ludowo o Polsce.  Dekoracje, barwne kostiumy, tańce, zabawy i konkurencje sprawnościowo-zręcznościowe, które tematycznie nawiązywały do motywu przewodniego festynu. Muzyka w trakcie festynu była odtwarzana z nagrań jak również wykonywana na żywo przez animatorów. Uczestnicy zabaw z uśmiechem na twarzach brali udział w proponowanych konkursach i zadaniach, których głównym celem imprezy była integracja dzieci i rodziców.

Ogromnym powodzeniem wśród dzieci cieszył się Rodzinny Park Rozrywki a w nim dmuchane zamki, przejażdżka bryczką i kucykiem. Dodatkową atrakcją była prezentacja modeli Lotniczej Sekcji Modelarskiej „Pod Witkowskim Niebem”, a także słodki kącik przygotowany przez Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych z Małachowa Złych Miejsc gdzie sprzedawane było również rękodzieło. Nowością na tegorocznym festynie był odbywający się równolegle Turniej Piłki Nożnej na sztucznej trawie pn. „Biało – Czerwone Witkowo”.

Ponadto dla podniebienia przygotowane były stanowiska gastronomiczne, gdzie można było się posilić lub kupić watę cukrową i coś słodkiego.

Program festynu oraz towarzyszący jemu turniej sprawił, że w niedzielne popołudnie Park Miejski przy ul. Wrzesińskiej wypełnił się tłumem ludzi.

Bardzo dziękujemy za przybycie!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.