http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Orkiestra w Niechanowie zebrała ponad 7 tys. złotych!

Do wczorajszego 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyło się także Niechanowo. Odbyła się licytacja przekazanych na rzecz orkiestry owoców, plakatów orkiestrowych,  tortów, kalendarzy, miodu z prywatnej pasieki, srebrnego serduszka, karty wstępu na zajęcia fitness,  figurek porcelanowych, książek, antyram i wielu, wielu innych gadżetów.


W poszczególnych placówkach uzbierano następujące kwoty: SP Niechanowo - przekazana kwota – 1861,90 zł, Szkoła Podstawowa Jarząbkowo – kwota 863,4 2zł, 36 eurocentów, 10 kopiejek ukraińskich, zbiórka w Gminnym Ośrodku  Kultury i Urzędzie Gminy – 1011,23 zł natomiast z licytacji  przeprowadzonej w GOK na rzecz Orkiestry przekazano kwotę – 3.273,50 zł.  

Orkiestrową  imprezę rozpoczęła grupa przedszkolaków pod opieką Mirosławy Kowalskiej, na gokowskiej scenie zaprezentowały się również klasy od I do III SP w Niechanowie pod opieką  Ewy Kaczmarek, a także  uczniowie kl. od IV do VIII SP w Niechanowie pod opieką Anny Stefańskiej. Uwieńczeniem imprezy był występ zespołu Dominiki i Agaty Rozmus oraz Klaudii i Karoliny Kaszyńskich. Na zakończenie spotkania Zbigniew Pawłowski -  kierownik artystyczny  zespołu „Wrzosy” wykonał kilka utworów muzycznych.
     
O godz. 19.00 członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej zaprezentowali „Światełko do Nieba” kończąc orkiestrowe granie w Gminie Niechanowo.

Podsumowując tegoroczny Finał WOŚP pragnę serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, zarówno sponsorom gadżetów, jak i wszystkim, którzy wsparli tegoroczną WOŚP.

- Dziękuję za pełne energii układy taneczne,  za ciekawe wykonanie utworów muzycznych, opiekunom za przygotowanie programu artystycznego, członkom OSP za prezentację „Światełko do Nieba”, dziękuję wreszcie za  profesjonalne przeprowadzenie licytacji panu Tadeuszowi Tomaszewskiemu, natomiast panu Pawłowi Woźnemu  za wsparcie techniczne w dniu koncertu – mówi Teresa Jastrzębska, dyrektor GOK w Niechanowie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.