http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Maraton Fitness – Pomóżmy Danielowi

Wyróżniony Maraton Fitness – Pomóżmy Danielowi

Komitet Społeczny „Pomoc dla Daniela” i Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie we współpracy z NOVIFIT – Karolina Nowicka zorganizowali wczoraj w sali GOK charytatywny Maraton Fitness.


- Celem imprezy był udział w dwugodzinnych zajęciach fitness połączony ze zbiórką funduszy na rehabilitację i leczenie Daniela Miętkiewicza. Zajęcia w interesujący sposób prowadziła Karolina Drela, od niedawna mieszkanka Niechanowa – mówi Tadeusz Tomaszewski, członek Komitetu Społecznego, który także wziął udział w Maratonie.

Uczestnicy wspólnej zabawy, połączonej z troską o poprawę własnej kondycji fizycznej i dobrego samopoczucia przekazali do puszek 370 złotych, które zasilą fundusz zbiórki publicznej „Dla Daniela”.

Kolejna impreza charytatywna to Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej „Gramy dla Daniela”, który odbędzie się 8 grudnia 2017 w hali w Niechanowie. Zgłoszenia na turniej przyjmuje do 6 grudnia 2017 Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan, tel. (61) 426 33 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.