http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Zadbajmy o nasze piersi”

Wyróżniony „Zadbajmy o nasze piersi”

W poniedziałek, w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie, Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zorganizował Popołudnie dla Kobiet pn. „Zadbajmy o swoje piersi”.


Spotkanie złożone z dwóch części  rozpoczęły przedstawicielki Firmy AVON, które reprezentowały program  Avon kontra Rak Piersi - ogólnopolską inicjatywę propagująca profilaktykę raka piersi prowadzoną już od 15 lat. Prezentacja miała uświadomić uczestniczki, że najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych oraz samokontrola.

Drugą część popołudnia dla kobiet poprowadziła profesjonalna brafitterka z firmy BellaBra. Większość pań, jak tego dowiodła prowadząca wykład brafitterka, nie umie dobrać dla siebie biustonosza, co powoduje z jednej strony niewygodę i coraz większe problemy związane z samopoczuciem i odczuwaniem dolegliwości - naciągnięte więzadła zaniedbane mięśnie, ale z drugiej strony po prostu wygląda to niezbyt ładnie.

Panie nie posiadały się ze zdziwienia, że przez tyle lat nosiły popełniały podstawowe błędy w doborze bielizny. Całe spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.