http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dzień papieża Jana Pawła II w OSiW OHP w Niechanowie

Wyróżniony Dzień papieża Jana Pawła II w OSiW OHP w Niechanowie

Święty Jan Paweł II mówił: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali”. Między innymi te słowa wpisały się w program wychowawczy w Ochotniczych Hufcach Pracy i są drogowskazem dla młodzieży także w Ośrodku w Niechanowie.


26 października uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Niechanowie wzięli udział w zajęciach „Dzień Papieża Jana Pawła II”. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach programu „Z historią na Ty” i były okazją do przybliżenia postaci wielkiego Polaka, człowieka, Patrona OHP i świętego kościoła katolickiego.

Podsumowaniem zajęć był konkurs historyczny „Dzień Papieża Jana Pawła II”. Najpierw uczestnicy w ramach eliminacji napisali krótki test, a następnie najlepsi wystąpili w finale pisemnym. Odbył się on w odnowionej świetlicy Ośrodka w dniu 27 października 2016 roku. Zarówno test pisemny, jak i finał pokazały dobre przygotowanie i szeroką wiedzę uczestników. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Dominik Laskowski – klasa II, 2 miejsce Wiktor Andryszak – klasa I, 3 miejsce Jędrzej Kujawa – klasa II.
Gratulujemy zwycięzcom!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.