http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Biskupice świętowały Dzień Dziecka

Wyróżniony Biskupice świętowały Dzień Dziecka

Jak świętować, to na całego... tak można by powiedzieć o tegorocznych obchodach Dnia Dziecka w Biskupicach w gminie Kłecko. Niedziela, 5 czerwca na długo zostanie w pamięci tych którzy przybyli na festyn zorganizowany przez sołtysa i Radę Dołecką. Do zabawy zachęcał wszystkich DJ Dawid z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kłecku.


Na dobry początek była zabawa z burmistrzem Gminy Kłecko Adamem Serwatką. Potem przyszedł czas na liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i dla dorosłych. Kiedy wszyscy dorośli szukali chłodu pod parasolami racząc się napojami i pysznym ciastem, dzieciom „z odsieczą” przybyła Ochotnicza Straż Pożarna z Kłecka tworząc kurtynę wodną.

Nie lada niespodziankę dla dorosłych przygotowali miłośnicy sportów lotniczych ze Stowarzyszenia Sportów Lotniczych im. Ludwika Szajdy fundując dla trzech osób przeloty na motolotni. Natomiast dzieciom w poniedziałek pomimo niesprzyjającego wiatru i wtorek w całej miejscowości padał deszcz cukierkowy. Za co organizatorki festynu bardzo dziękują panom ze Stowarzyszenia.

Serdeczne podziękowania należą się również wszystkim sponsorom ale i tym osobą które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do tego że ten dzień był taki wyjątkowy. A roześmiane buzie dzieci, które widać na zdjęciach niech będą dla tych wszystkich osób najpiękniejszym podziękowaniem.

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.