http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Konkurs „Kot wśród książek” zakończony!

Wyróżniony Konkurs „Kot wśród książek” zakończony!

Przez cały miesiąc luty, czytelnicy mieli szansę wziąć udział w konkursie fotograficznym „Kot wśród książek” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna. Wystarczyło tylko dobre ujęcie, odpowiednia scenografia, ukochany sierściuch, pstryk i gotowe.


Przesyłane zdjęcia publikowane były na facebookowej stronie miejskiej książnicy. Jednak to nie ilość polubień zdecyduje o ich zwycięstwie. Werdykt będzie należał do Jury złożonego z bibliotekarzy BPMG, dla których koty zaliczają się zdecydowanie do domowych ulubieńców. Zaznaczamy, że wybór nie będzie najłatwiejszy. Konkurencja jest bowiem spora. Wśród nadesłanych prac jest prawie wszystko; od mruczków odpoczywających w cieniu literatury, po rasowce majestatycznie zaczytujące się w klasykę, od zdjęć z humorem, po powagę na wąsatych pyszczkach, od zdjęć solo po grupowe i wiele innych.

Rozwiązanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Tygodnia Bibliotek, który w tym roku przypada 8 - 15 maja.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe zdjęcia i wspólną zabawę. Polecamy naszą „Kocią” galerię, złożoną z przesłanych fotografii, publikowaną na facebookowym profilu instytucji, a także na naszej stronie internetowej. Tych, którym nie udało się wziąć udziału w zrealizowanym właśnie konkursie, zapraszamy do kolejnych, organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.