http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Program „Ja w internecie” - ostatnia szansa na zapisy

Wyróżniony Program „Ja w internecie” - ostatnia szansa na zapisy

Pozostało jeszcze około 15 wolnych miejsc na szkolenia w ramach programu „Ja w internecie”. To program finansowania bezpłatnych szkoleń, mający na celu zwiększenie grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu i e-usług publicznych. Szczególnie zachęcamy do zapisania się do grup „Mój biznes w sieci" oraz „Rodzic w internecie".


Szkolenia rozpoczęły się 14 stycznia 2019 roku. Dotychczas 5 grup, czyli 50 uczestników, poszerzało swoją wiedzę w tematach: „Działam w sieciach społecznościowych", „Moje finanse i transakcje w sieci", „Tworzę własną stronę internetową (blog)" oraz „Działam w sieciach społecznościowych". Ten ostatni temat szkolenia cieszy się największym zainteresowaniem, co świadczy o ogromny otwarciu i potrzebie seniorów (ale nie tylko, ponieważ szkolenia skierowane są do osób 25+) do bycia obecnym w mediach społecznościowych i odkrywania możliwości wynikających z działania w nich.

Szkolenia będą systematycznie realizowane do czerwca 2019 roku, w godzinach dopołudniowych lub popołudniowych. Jeden temat szkoleniowy to 12 (4 dni po 3 godziny) godzin intensywnego obcowania z zagadnieniami świata wirtualnego - korzyściami wynikającymi z poruszania się w intrenecie, jak również wszelkimi zagrożeniami. Uczestnicy szkoleń są rządni wiedzy i bardzo cieszy fakt, że kończąc szkolenie mają dużą świadomość omawianych zagadnień i dopytują o kolejne możliwości szkoleniowe, ażeby móc dalej rozwijać tematy, z którymi się zaznajomili.

Formularz uczestnictwa oraz wszystkie potrzebne informacje dostępne pod linkiem: https://www.gniezno.eu/wiadomosci/1/wiadomosc/142056/gniezno_pozyskalo_kolej

Projekt jest realizowany w ramach Działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych" w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, operatorem konkursu jest Fundacja Legalna Kultura.

1 komentarz

  • Liliana
    Liliana czwartek, 07, marzec 2019 17:38 Link do komentarza Raportuj

    Miejsca jeszcze są, ale co decyduje o przyjęciu chętnego na szkolenie? Zgłosiłam się w listopadzie i po dziś dzień cisza...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.