http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

26 marca o godz. 19.00 - „Busem przez świat. Alaska i Kanada”

Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie zaprasza na opowieść o 3-miesięcznej podróży starym busem przez Alaskę i Kanadę. Poza opowieściami o przygodach z wyprawy, nie zabraknie też praktycznych porad na temat taniego podróżowania po tej części świata.


Ola i Karol Lewandowscy, autorzy bloga Busem przez Świat w ponad 70 dni pokonali starym busem prawie 20.000 kilometrów przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady. Odwiedzili najpiękniejsze parki narodowe, szukali złota i tropili rosomaki. Spotkali dziesiątki niedźwiedzi, pływali kajakami po lodowcu i trafili na morderstwo w Twin Peaks. Zmierzyli się ze szlakiem do autobusu z Into the Wild i odnaleźli Polaka w motelu widmo. Z nimi poznasz Północ taką, jaka jest naprawdę – dziką, nieprzewidywalną i ucząca pokory. Na spotkaniu opowiedzą o swoich przygodach oraz zdradzą sposoby na tanie podróżowanie po Alasce i Kanadzie.

O podróżnikach:
Karol i Ola Lewandowscy, podróżująca para trzydziestolatków. Podróżują po świecie starym kolorowym busikiem w możliwie najtańszy sposób. Prawie nigdy na wyprawy nie wyruszają sami - ich bus jest 9-osobowy więc zabierają ze sobą przyjaciół, czytelników bloga i przypadkowo poznanych ludzi - dzięki temu jest taniej i weselej. W sumie podróżowało z nimi już ponad 100 osób. W 9 lat odwiedzili ponad 50 państw na 5 kontynentach i przejechali ponad 200 tysięcy kilometrów. Blog www.busemprzezswiat.pl otrzymał nagrodę najlepszego Bloga Roku w kategorii Podróże a rok później ich kanał na youtube został nagrodzony tytułem Twórca Wideo Roku w kategorii Poradnikowe. Na co dzień prowadzą też wykłady i szkolenia na temat podróży i marketingu internetowego, realizują kampanie marketingowe w egzotycznych sceneriach oraz zajmują się organizacją podróży przygodowych dla firm.

Miejsce wystąpienia: Hala im. M. Łopatki, ul. Sportowa 3
Data: wtorek, 26 marca 2019, g. 19:00
Cena biletów: 10 zł
Bilety do nabycia w Miejskim Ośrodek Kultury w Gnieźnie.

Po spotkaniu będzie można kupić książki Oli i Karola. Książki są także dostępne w sklepie internetowym: www.sklep.busemprzezswiat.pl. Nie ma ich w księgarniach.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.