http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

99. urodziny najstarszej mieszkanki gminy Kiszkowo!

Wyróżniony 99. urodziny najstarszej mieszkanki gminy Kiszkowo!

Wczoraj swoje urodziny obchodziła pani Józefa Nowicka, najstarsza mieszkanka gminy Kiszkowo. Z tej okazji wójt Tadeusz Bąkowski wraz z Angeliką Wiśniewską, kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego oraz Pracownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej Wiesławą Winiecką złożył dostojnej solenizantce serdeczne życzenia oraz wręczył kwiaty i okolicznościowy upominek.


Pani Józefa cieszy się dobrym zdrowiem, niezłą pamięcią i dobrym poczuciem humoru. Jak twierdzi, nie ma szczególnej recepty na długowieczność. Odlicza już dni do setnych urodzin, które planuje hucznie wyprawić.

Dla rodziny jest bardzo ważną osobą, a dla najmłodszego pokolenia skarbnicą wiedzy o przeszłości. Chętnie wraca do wspomnień, przeglądając rodzinne fotografie.

Doczekała się 4 dzieci: Marii, Teresy, Stanisława i Tadeusza, 15 wnuków, 25 prawnuków oraz 2 praprawnuków. Obecnie mieszka z córką  i jej mężem oraz wnuczką Iwoną i jej rodziną.

Gratulujemy pani Józefie pięknego wieku, pogody ducha i życzymy dużo sił, dalszych lat w zdrowiu z niegasnącym uśmiechem na twarzy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.