http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zimowisko w Niechanowie

Wyróżniony Zimowisko w Niechanowie

Gminny Ośrodek Kultury w Niechanowie zorganizował zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży od 14 do 18 stycznia. W programie spotkań zaplanowano wyjazdy na lodowisko, gry, zabawy ruchowe, konkurencje sportowe,  konkursy: piosenki,  plastyczny i  taneczny. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach proponowanych przez organizatora.


- W trakcie ferii odbiorcy skorzystali dwukrotnie z wyjazdu na lodowisko w Gnieźnie, brali udział w spektaklu teatralnym proponowanym przez  aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki  Maska z Krakowa pt. „ Przyjaźni dar odwróci zły czar” - mówi Teresa Jastrzębska, dyrektor GOK w Niechanowie.

Na zakończenie zimowych spotkań odbyła się impreza taneczna, przygotowano tańce w parach na gazecie, pokaz najpiękniejszych  kreacji, konkurs piosenki. Każdy z uczestników zimowiska otrzymał  słodkie upominki, a także przybory szkolne.

- Dzięki corocznym spotkaniom organizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury w czasie ferii zimowych uczestnicy nie nudzą się i aktywnie spędzają czas z rówieśnikami, co wpływa korzystnie na rozwój ich umiejętności społecznych – dodaje dyrektor.

Organizator serdecznie dziękuje Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe, a kawiarni „Marylka”  za smaczne posiłki.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.