http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Madagascar Live w Rogowie!

Wyróżniony Madagascar Live w Rogowie!

Goście z Madagaskaru zawitali do Rogowa! Na tamtejszym stadionie sportowym odbyła się impreza jakiej jeszcze nie było w naszym regionie. Była to możliwość spotkania się z bohaterami filmu „Madagaskar”, a wszystko w ramach corocznego pikniku „Bawmy się razem”! Patronem medialnym festynu były informacjelokalne.pl.


W programie festynu było tak wiele atrakcji, że taż trudno je zliczyć! Każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie, a rodzice to upalne niedzielne popołudnie mogli spędzić w cieniu kawiarnianych parasoli. Dzieci szalały więc na dmuchańcach, na skoczni, malowały twarze, jeździły kolejką i bawiły się w przeróżnych konkursach.

Festyn w ramach cyklu „Bawmy się razem” to już siódma impreza organizowana przez Urząd Gminy w Rogowie, Gminny Dom Kultury oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. - Co roku organizujemy wiele festynów, zarówno w Rogowie, jak i poszczególnych sołectwach. Festyn „Bawmy się razem” należy do tych festynów sztandarowych w organizację którego włączają się wszystkie jednostki organizacyjne z terenu gminy Rogowo - mówi Józef Sosnowski, wójt gminy Rogowo. - Impreza wpisała się już na stałe w sierpniowy krajobraz wydarzeń kulturalnych w gminie Rogowo – dodaje wójt.

Na koniec, po czterech godzinach szaleństw, na scenie zaprezentowała się w roli gwiazdy wieczoru, zespół muzyczny R2. Grupa zaśpiewała znane i lubiane utowry polskich, jak i zagranicznych wykonawców.

Z przebiegu festynu bardzo zadowolony był wójt Józef Sosnowski, którego szczególnie zaskoczyła duża frekwencja. - Wierzę, że ta impreza mocno zintegrowała nasze lokalne środowisko – przyznaje.

Na finał odbyła się tradycyjna zabawa taneczna w trakcie której grał zespół Afro.

A jak wyglądał ten kolejny festyn z cyklu „Bawmy się razem” - zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.