http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Świąteczne Skrzaty i Mikołaje! Weź udział w konkursie!

Miejski Ośrodek Kultury ogłosił konkurs na własnoręcznie wykonanie postaci Skrzata lub Mikołaja z dowolnych materiałów. Celem konkursu jest twórcze i aktywne przygotowanie się do świąt Bożego Narodzenia. Poznawanie i kultywowanie tradycji  świątecznych, kształtowanie wyobraźni, doskonalenie umiejętności plastycznych, poszukiwanie nietypowych środków wyrazu plastycznego, stworzenie możliwości zaprezentowania swoich pomysłów i realizacji na wystawie. Regulamin poniżej.

Etykiety

Sukces plastyczny na szczeblu powiatowym!

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie odbyło się wczoraj podsumowanie etapu powiatowego ogólnopolskiego konkursu „Zapobiegajmy pożarom”, w którym dwoje uczniów Szkoły Podstawowej w Rogowie znalazło się na podium w kategorii uczniów klas IV-VI.

Etykiety

Przedszkolaki w Woźnikach pamiętały o 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości!

Dawniej o patriotach mówiło się, że są gotowi walczyć w obronie granic ojczyzny, a nawet umrzeć za nią. Dziś nie musimy poświęcać życia, bo Polska nie toczy wojny z żadnym krajem. Swój szacunek możemy okazywać przez wywieszenie flagi, przypinanie na piersi biało-czerwonych kotylionów, udział w uroczystościach.

„Rekord dla Niepodległej” w Rogowie

Pod tym hasłem przebiegały wczoraj w Szkole Podstawowej w Rogowie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Od rana w szkole panowała niezwykle odświętna i podniosła atmosfera. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele galowymi strojami i przypiętymi do piersi kotylionami dodatkowo podkreślili uroczysty nastrój dnia. Trzy pierwsze lekcje odbyły się zgodnie z planem, a później rozpoczęło się świętowanie.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS