Zapraszamy na warsztaty artystyczne!

Wprawdzie do Świąt Wielkanocy zostało sporo czasu, ale Stowarzyszenie Rodzin i Osób Niepełnosprawnych RAZEM i Warsztat Terapii Zajęciowej Gniezno, jak co roku, organizują drzwi otwarte z warsztatem artystycznym. Zapraszamy w sobotę, 3 marca o godz 10.00 do siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Kolejowej 2 (za budynkiem PKS-u). 

Aktywne propozycje GOSiR na ferie

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ciekawe propozycje dla wszystkich osób, które chciałyby aktywnie spędzić okres ferii. Adresowana jest ona dla tych, którzy w ferie nie mają zamiaru się nudzić i chcieliby ten czas spożytkować np. ucząc się pływać.

Koty w bibliotece i w fantastyce

IX Konwent Fantastyki Fantasmagoria trwa. Na długo przed oficjalnym otwarciem w Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna odbyło się szczególne spotkanie dla najmłodszych. Bohaterami spotkania były koty w literaturze. Specjalne spotkanie połączone z konkursami i zabawami przygotowała kustosz Ewa Jaworska wraz z członkami Stowarzyszenia Fantasmagoria.

Etykiety

Rusza „Fantasmagoria”!

Dziś rusza IX Konwent Fantastyki „Fantasmagoria” w Gnieźnie. Sale wykładowe i warsztatowe, a także pokazy i konkursy już czekają na odwiedzających. Na co się wybrać, czego warto się dowiedzieć i jakimi tematami powinniśmy się szczególnie zainteresować?

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS