http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Szkolne obchody Dnia Ziemi w Rogowie

Wyróżniony Szkolne obchody Dnia Ziemi w Rogowie

Dwudziestego drugiego kwietnia przypada światowy Dzień Ziemi ustanowiony po to, by wszyscy ludzie nieobojętni na los naszej planety mogli wyrazić protest przeciwko jej niszczeniu. Uczniowie szkoły w Rogowie także uczcili to święto, biorąc udział w konkursie na strój ekologiczny. Organizatorem przedsięwzięcia była nauczycielka przyrody Anna Pańczak.


Zgromadzeni wczoraj w Hali Widowiskowo-Sportowej uczniowie klas I-III SP,  gimnazjaliści oraz nauczyciele mogli uczestniczyć w niecodziennym pokazie mody przygotowanym przez uczniów klas IV-IV SP.  Każdą klasę reprezentowało dwoje modeli  ubranych w wykonane z surowców wtórnych stroje. Znalazły się wśród nich następujące kreacje: wieczorowa, sportowa, weselna, szkolna, dyskotekowa, codzienna, karnawałowa oraz plażowa.

W rytm znanych przebojów klasowi modele i modelki przechadzali się z gracją po wybiegu, a zachwycona publiczność biła brawo. Jury w składzie: Marzena Brodecka, Karina Potocka-Dyro, Hanna Wicińska-Andrejczak i Łukasz Chojnacki miało niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie stroje były kolorowe i bardzo pomysłowe.

Ostatecznie zwyciężyła klasa Va, która przedstawiła kreację weselną. Uczestnicy pokazu oraz uczniowie zwycięskiej klasy otrzymali nagrody w postaci miniradyjek ufundowane przez dyrekcję szkoły.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 24 kwiecień 2018 12:27

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.