http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Grupa dla Rybna Wielkiego” jedzie do Brukseli!

Wyróżniony „Grupa dla Rybna Wielkiego” jedzie do Brukseli!

W hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Turku, w miniony weekend odbyła się Wieczerza Wigilijna Środowisk Wiejskich w której wzięło udział ponad tysiąc osób – rolników, samorządowców, duchowych, członkiń Kół Gospodyń Wiejskich.


Podczas Wieczerzy Wigilijnej Środowisk Wiejskich w Turku, odbył się finał konkursu „Wielkopolska miodem i mlekiem płynąca". Pierwszy etap wraz z degustacją przeprowadzony został w lipcu w czasie Pikniku Rodzinnego w Rybnie Wielkim. Podczas Gali wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i wyróżnienia w postaci zaproszenia do Brukseli. Nagrodzone ciasto to „Słonecznikowiec z miodem” pani Anny Zawierowskiej z „Grupy dla Rybna Wielkiego”.

Tego dnia odbył się również Przegląd Ciast Świątecznych, w którym „Grupa dla Rybna Wielkiego” także brała udział. Gratulujemy i życzymy dalszych smakowitych sukcesów!

Uczestnicy wydarzenia złożyli sobie także życzenia świąteczne, posmakowali pysznych potraw, wysłuchali występów artystycznych zespołu Alteracja, uczniów SOSW w Turku, a także brudzewskich kolędników i proboszcza najmniejszej parafii w Polsce, którym jest ksiądz Grzegorz Czaja.

Ostatnio zmienianywtorek, 12 grudzień 2017 11:28

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.