http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Festyn Rodzinny w Strzyżewie Paczkowym i 35-lecie pracy Sołtysa!

Wyróżniony Festyn Rodzinny w Strzyżewie Paczkowym i 35-lecie pracy Sołtysa!

W Strzyżewie Paczkowym na nowo zagospodarowanym terenie przy świetlicy, w minioną sobotę odbył się Festyn Rodzinny dla mieszkańców wsi połączony z 35-leciem pracy sołtysa Bolesława Dziela i kwartalne imieniny Pań z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.


35-lecie pracy sołtysa Bolesława Dziela były okazją do wielu życzeń, gratulacji i upominków. Nie zabrakło więc życzeń od Włodzimierza Lemana, wójta gminy Gniezno, od członków Rady Sołeckiej, jak i samych mieszkańców.

Jubileusz nie mógł odbyć się bez potraw i dań przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które przy okazji Festynu świętowały kwartalne imieniny swoich członkiń.

- Dużym powodzeniem cieszyły się wyroby własnej produkcji takie jak: kaszanka, kiełbasa, szyneczki, galantyny, żurek, czy karkówka z grilla. Można było skosztować ciast domowego wypieku, wypić kawę, herbatę lub zimny napój – mówi Grażyna Jastrzębska, wiceprzewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Strzyżewie Paczkowym.

Atrakcją dla dzieci były sajgonki, dmuchane zamki i przejażdżka kolejką. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Duet z Gorettą. W miłej i sympatycznej atmosferze zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 24 lipiec 2017 09:22

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.