http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dzień Kobiet z „rowerem sołtysa” w tle!

Wyróżniony Dzień Kobiet z „rowerem sołtysa” w tle!

Dnia Kobiet nie mogły nie świętować panie zrzeszone w Kole Gospodyń Wiejskich w Strzyżewie Paczkowym. Jak co roku spotkanie rozpoczęło się od mszy świętej w kościele w Strzyżewie Kościelnym, po której wszyscy uczestnicy tego święta spotkali się w świetlicy w Strzyżewie Paczkowym. Alej jak się okazało, panie nie tylko świętowały Dzień Kobiet...


Spotkanie w świetlicy wiejskiej otworzyła Aleksandra Dziel przewodnicząca KGW Strzyżewo Paczkowe, która powitała wszystkie przybyłe pani, sołtysa i Radę Sołecką.

Następnie sołtys Bolesław Dziel w imieniu własnym i Rady Sołeckiej złożył wszystkim paniom, które uczestniczyły w spotkaniu życzenia z okazji ich święta. Dodatkowo każda z Pań otrzymała kwiatka i słodki upominek.

Ale to nie było jedyne święto, które zdecydowano się w tym dniu obchodzić. Panie z KGW nie zapomniały bowiem o zbliżającym się Dniu Sołtysa, który przypada 11 marca. Grażyna Jastrzębska zastępca przewodniczącej złożyła sołtysowi i Radzie Sołeckiej życzenia dalszej owocnej pracy na rzecz wsi i mieszkańców przekazując okolicznościowy upominek, czyli „rower sołtysa”.

Wszyscy uczestnicy spotkania w miłej i serdecznej atmosferze spędzili popołudnie przy kawie, ciastku i tradycyjnej lampce wina.

 

 

Ostatnio zmienianyśroda, 09 marzec 2016 22:28

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.