http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Ostatki w Strzyżewie Paczkowym!

Wyróżniony Ostatki w Strzyżewie Paczkowym!

W świetlicy wiejskiej w Strzyżewie Paczkowym odbyła się wczoraj ostatnia w karnawale zabawa, połączona z imieninami kwartalnymi członkiń miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. Zabawa trwała do północy.


Wtorkowa zabawa w Strzyżewie Paczkowym to jedna z wielu imprez organizowanych w roku przez miejscowego Koło Gospodyń Wiejskich. - Co roku planów jest wiele. Organizujemy między innymi w okresie świątecznym gwiazdkę w trakcie której dzieci otrzymują paczki świąteczne od Gwiazdora. Obchodzimy też Dzień Babci i Dziadka oraz corocznie takie ostatki jak dzisiaj połączone z kwartalnymi imieninami. I tak spędzamy mile czas, integrujemy się – mówi Aleksandra Dziel, przewodnicząca KGW.

Na tej ostatniej w karnawale imprezie oprawę muzyczną zapewnił DJ Andrzej Góral. Ale oprócz muzyki, było też coś dla podniebienia. Między innymi można było skosztować różnych smakołyków z przysłowiowym śledzikiem przygotowanych przez panie z KGW. Punktem kulminacyjnym imprezy było zjedzenie pączka bez oblizywania się.

Przy wspaniałej muzyce DJ, w blasku kolorowych świateł i super atmosferze wszyscy bawili się świetnie.

- Każdy tańczył do samego końca by nie zmarnować szansy na karnawałowe szaleństwo w gronie przyjaciół. Tegoroczna zabawa należała do udanych i na długo pozostanie w pamięci – podkreśla Grażyna Jastrzębska, zastępca przewodniczącej KGW w Strzyżewie Paczkowym.

Ostatnio zmienianyśroda, 10 luty 2016 23:53

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.