http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Przemysław Chudzyński - najlepszy „Młody Mechanik” w Polsce!

Wyróżniony Przemysław Chudzyński - najlepszy „Młody Mechanik” w Polsce!

Powtórzył się sukces – w trakcie największych targów sprzętu rolniczego Agro – Show Bednary odbył się finał III Ogólnopolskiego Konkursu dla uczniów szkół średnich „Młody Mechanik na Medal”. Uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Mikołajczyka w Gnieźnie Przemek Chudzyński zajął I miejsce w tym konkursie, zdobywając tym samym stypendium finansowe w kwocie 2.500  zł oraz nagrodę finansową dla szkoły.


Należy podkreślić, że Przemek jest również zwycięzcą ubiegłorocznej edycji tego konkursu  tegorocznym laureatem Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, która odbyła się w dniach 29 – 30 maja na Uniwersytecie Warmińsko–Mazurskim w Olsztynie.

Spektakularne sukcesy ucznia są wynikiem zarówno Jego pasji zawodowej, jak i skutkiem zaangażowania nauczycieli przedmiotów zawodowych Panów Dariusza Pietroczuka oraz Dariusza Graczyka. Są one także źródłem satysfakcji osobistej dla ucznia, a zawodowej dla nauczycieli i w obu wypadkach powodem do uzasadnionej dumy dla Szkoły, ukazując tym samym wysoki poziom kształcenia zawodowego szkół naszego powiatu.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.