http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kłecko: „Zakupy dla Seniora”

Wyróżniony Kłecko: „Zakupy dla Seniora”

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kłecku uruchamia usługę „Zakupy dla Seniora” adresowaną do mieszkańców gminy Kłecko, w wieku powyżej 60 roku życia, którzy zamieszkują samotnie lub z drugą osobą w podeszłym wieku lub z niepełnosprawnością, a w związku ze stanem epidemicznym nie powinni opuszczać domu.


KOSZT ZAKUPU NIEZBĘDNYCH ARTYKUŁÓW POKRYWA ZAINTERESOWANY LUB GDY JEGO SYTACJA MATERIALNA JEST TRUDNA WÓWCZAS M-GOPS.

Osoba potrzebująca pomocy może zgłosić konieczność dokonania zakupów raz w tygodniu. W ramach usługi będą dokonywane zakupy podstawowych artykułów spożywczych, środków czystości i higienicznych, w ilościach  niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania w wybranym sklepie posiadającym szeroki asortyment artykułów.

Zgłoszenia przyjmuje Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej pod numerem telefonu 61 427 00 13 lub 661 097 155, w terminie od poniedziałku do piątku od godz. 8.00  do godz. 14.00 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Zakupy będą dostarczane, w możliwie jak najszybszym czasie, nie później niż od godz. 8.00 w dni robocze w następnym dniu po zgłoszeniu.

Podczas rozmowy z pracownikiem M-OPS należy podać swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu.
Ostatnio zmienianywtorek, 07 kwiecień 2020 09:32

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.