http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Strzyżewo Paczkowe bawiło się w stylu retro!

Wyróżniony Strzyżewo Paczkowe bawiło się w stylu retro!

„Jest karnawał! W karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara strojów pięknych co niemiara". Karnawał to okres niekończącej się zabawy i wielkiego szaleństwa. Właśnie z tego powodu w świetlicy wiejskiej w Strzyżewie Paczkowym odbył się bal karnawałowy w stylu retro zorganizowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich.


Wśród uczestników królowały stroje w stylu lat 20 – 30. Czarne długie rękawiczki, opaski we włosach, sznury pereł sprawiły, że panie prezentowały się bardzo szykownie. Panowie w eleganckich garniturach,czarnych muszkach i krawatach co sprawiło, że elegancją dorównywali partnerkom.

Zabawa przy polskich szlagierach z tamtych lat nadała charakter temu balu. W trakcie zabawy można było skosztować potraw przygotowanych przez Panie z KGW.

Po raz kolejny uczestnicy, pokazali, że potrafią czerpać radość z życia na kolejnym jego etapie. Tegoroczny bal przejdzie do historii jako bardzo udany.

Serdeczne podziękowania dla Pana Andrzeja za wspaniałą oprawę muzyczną tego niezapomnianego spotkania. Goście wspaniale bawili się do późnych godzin nocnych i energii im nie zabrakło. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i atmosferę.

Do zobaczenia za rok!

Ostatnio zmienianyczwartek, 14 luty 2019 10:10

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.