http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Andrzej Łozowski nowym prezesem LGD „Trakt Piastów”!

Wyróżniony Fot. LGD Trakt Piastów Fot. LGD Trakt Piastów

W Zajeździe Rzepicha w Promnie odbyło się wczoraj Walne Zebranie Członków Lokalnej Grupy Działania „Trakt Piastów”. Podczas obrad wybrano nowy Zarząd LGD na czele którego stanął dotychczasowy wiceprezes Traktu Piastów - Andrzej Łozowski, wójt gminy Łubowo.


W trakcie Walnego przeprowadzono również wybory uzupełniające do Zarządu LGD (wynikały z faktu, że kilku dotychczasowych wójtów i burmistrzów nie zostało ponownie wybranych na gospodarzy swoich gmin), w skład którego weszli: Maria Suplicka (gm. Gniezno), Marcin Wojtkowiak (gm. Czerwonak), Artur Hańczak (gm. Mieleszyn) oraz Ireneusz Antkowiak (gm. Pobiedziska).

Prezesem Zarządu LGD wybrany został Andrzej Łozowski (gm. Łubowo), który w minionej kadencji sprawował funkcje wiceprezesa. Dotychczasowy prezes, Bogdan Kemnitz, wójt Kleszczewa, został członkiem Zarządu.

Członkowie zapoznali się z realizacją planu działania LGD, poziomem osiągnięcia wskaźników a także podjęli decyzję w sprawie zmian w Lokalnej Strategii Rozwoju.

Przypomnijmy, że „Trakt Piastów” istnieje od 2013 roku a w jego skład wchodzi obecnie dziewięć gmin: Łubowo, Pobiedziska, Gmina Gniezno, Kleszczewo, Kłecko, Swarzędz, Mieleszyn, Czerwonak i Kostrzyn. Więcej o najbliższych planach LGD już wkrótce.
Ostatnio zmienianyniedziela, 13 styczeń 2019 20:33

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.