http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Rodzinnie i na sportowo w „Dziesiątce”!

Wyróżniony Rodzinnie i na sportowo w „Dziesiątce”!

Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 10 na gnieźnieńskich Winiarach przeszedł już do historii. Było wiele atrakcji, dopisała pogoda, a przede wszystkim dobrze bawili się mieszkańcy Winiar i nie tylko. Patronat medialny nad festynem objął m.in. portal informacjelokalne.pl.


Festyn Rodzinny w Szkole Podstawowej nr 10 w Gnieźnie przeszedł już do historii. Wszystko działo się w środowe popołudnie na boisku tej szkoły. Dla mieszkańców Winiar, ale nie tylko, uczniowie, nauczyciele i rodzice wraz ze sponsorami przygotowali liczne atrakcje. Było coś dla ciał i dla ducha. Liczne stoiska przyciągały całe rodziny. Można było zjeść kiełbasę z grilla, grochówkę, słodkości oraz orzeźwiające napoje.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, gdzie główną wygraną był rower. Na boiskach odbywał się turniej rodzinny, pokazy najmłodszych klas ze SP nr 10 oraz walki wojów i innych sztuk walk wschodnich.

Rozegrany został mecz piłkarski, w którym zmierzył się zespół gospodarzy, czyli uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 z reprezentacją gości, której kapitanem był prezydent Gniezna Tomasz Budasz.

Swoje pojazdy pokazali też Militarni Gniezno oraz MPK Gniezno ze swoim zabytkowym Autosanem. Piknik odwiedził też żużlowiec Startu - Adrian Gala.

Muzycznie czas umilał zespół Fan Art oraz dj Leszek Chlasta. Wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych. Ale co najważniejsze, w przygotowaniu i obsłudze festynu nie zwiedli uczniowie szkoły. I za to wielkie dzięki. Szkoła Podstawowa nr 10, która zaprasza już na festyn za rok.

3 komentarzy

 • Kibic
  Kibic czwartek, 31, maj 2018 21:23 Link do komentarza Raportuj

  Najlepszy był mecz i ten brak kondycji u większości urzędników... niezłe jaja... a skuteczność, szczególnie wiceprezydenta, powalająca...

 • Obserwator
  Obserwator czwartek, 31, maj 2018 20:20 Link do komentarza Raportuj

  Na festynie nie byłem, ale na całych Winiarach było słychać, że świetna impreza się odbywała. Szkoda, że tak sporadycznie szkoły robię podobne festyny.

 • Monika Antczak
  Monika Antczak czwartek, 31, maj 2018 20:08 Link do komentarza Raportuj

  Super festyn! Czekam na kolejny!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.