http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Miłośnicy Alfa Romeo rozpoczęli nowy sezon!

Wyróżniony Miłośnicy Alfa Romeo rozpoczęli nowy sezon!

Dziś w samo południe we Wrześni nowy sezon rozpoczęli wielkopolscy Alfisti. Pierwszy tegoroczny zlot miłośników Alfa Romeo zorganizowało Stowarzyszenie Alfisti Wielkopolska z siedzibą w Gnieźnie.


- Najpierw po powitaniach i odczekaniu aż wszyscy dojadą, ustawiła się kolumna i auta ruszyły na wrzesiński Rynek. Na Rynku pasjonaci ustawili się w jednym szeregu by godnie zaprezentować swoje cudne auta. W tym roku przyjechało 17 aut marki Alfa Romeo – mówi Błażej Sawikowski, prezes Stowarzyszenia Alfisti Wielkopolska.

Wśród modeli dominowały modele 147, ale nie zabrakło też 156, 159, 166, GT, MiTo oraz Giulietta.

Podczas spotkania przedstawiciele Stowarzyszenia przestawili plany na najbliższy sezon oraz porozmawiano o sprawach bieżących Stowarzyszenia. Jedno co możemy zdradzić już dziś: 1 i 2 lipca 2017 odbędzie się III Zlot w Nowaszycach. Impreza dwudniowa, rodzinna z ogniskiem.

Warto wspomnieć, że również dziś Alfisti działali charytatywnie wraz z fundacją DKMS, która uświadamiała mieszkańców Wrześni na temat bycia dawcą szpiku, a także zachęcała do pomocy Panu Jarosławowi z Przyborek, który potrzebuje szpiku.

- Pogoda dopisała. Mamy nadzieję, że za rok również pogoda dopisze i pojawi się jeszcze więcej aut oraz zainteresowanych mieszkańców. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim za pomoc, oraz mediom za wsparcie i publikację – podkreślają Paulina i Błażej Sawikowscy ze Stowarzyszenie Alfisti Wielkopolska.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.