http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Miłośnicy Alfa Romeo spotkali się w Nowaszycach!

Wyróżniony Miłośnicy Alfa Romeo spotkali się w Nowaszycach!

Jeszcze wielu wspomina kwietniowe spotkanie miłośników Alfa Romeo, a za nami już II Wielkopolski Zlot Klubowiczów Alfa Romeo. Zlot, który odbył się dzisiaj, rozpoczął się w Gnieżnie, a zakończył w Nowaszycach. Patronem medialnym zlotu były informacjelokalne.pl.


- Zaczęliśmy o godz. 12.00 na parkingu Kauflandu, gdzie po dyskusjach i rozmowach ruszyliśmy w trasę do Nowaszyc. Jechaliśmy w kolumnie. Na miejscu zaczęliśmy od ustawień aut. Było nas 25 Alf Romeo od modelu 147 aż po Spider'a. Odbyło się ogłoszenie wyników konkursu „Pokaż swoją Alfę na wakacjach” oraz dodatkowego rozdanie nagród z tytułu udziału w konkursie, jak i obecności na zlocie – mówi Błażej Sawikowski, prezes Stowarzyszenia Alfisti Wielkopolska.

Spotkanie odbyło się w Nowaszycach - pięknie położonej wsi w gminie Mieleszyn, otoczonej lasami i mającej swoją niezwykłą atmosferę. Podczas zlotu nie mogło zabraknąć ogniska (dla chętnych była też kawa i herbata). Na koniec odbyły się konkursy takie jak rzut oponą czy rozpoznawanie na zdjęciu modelu Alfy Romeo.

- Imprezę można zaliczyć do udanych. Pogoda dopisała. Dziękujemy uczestnikom i panu leśniczemu za udostępnienie miejsca. Zapraszamy na nasze kolejne imprezy - podkreśla B. Sawikowski.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.