http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Osiedla Piastowskie i Jagiellońskie ze świąteczną iluminacją

Wyróżniony Osiedla Piastowskie i Jagiellońskie ze świąteczną iluminacją

Okres między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem to czas w którym w wielu polskich miastach i wioskach pojawiają się świąteczne iluminacje. Rozświetlone są także poszczególne osiedla. Wczoraj wieczorem wybrałem się na spacer po osiedlach Jagiellońskim i Piastowskim, by zobaczyć, jak są rozświetlone…


Od kilku dni na osiedlach Piastowskim i Jagiellońskim w Gnieźnie – wzdłuż głównych trotuarów tych osiedli – pojawiły się świąteczne iluminacje. Są: choinki, dzwoneczki, bombki, a nawet księżyc.

Piękna, rozświetlająca okolicę choinka, znajduje się także na dachu budynku w którym mieści się apteka i administracja Osiedla „Winiary”. Bardzo ładnie przyozdobione jest również wejście do Przedszkola nr 14 „Mali Polanie” na os. Jagiellońskim.

Podobnie jak w poprzednich latach, także wielu mieszkańców wspomnianych osiedli przyozdobiło swoje balkony i okna w świąteczne iluminacje.

Spacerując wieczorową porą po tych dwóch osiedlach czuć już klimat Świąt Bożego Narodzenia.
A co o takim przystrojeniu osiedla myślą mieszkańcy? Czekamy na Wasze opinie?

Czytelników zaś zachęcamy do nadsyłania zdjęć świątecznych iluminacji i świątecznego wystroju Waszych ulic, miasteczek czy wiosek. Dla najciekawszych fotografii przewidziane upominki-niespodzianki (zdjęcia można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.