http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Redakcja

Powiatowy Portal Informacyjny www.informacjelokalne.pl rozpoczął działalność 4 stycznia 2008 roku i jest najdłużej, nieprzerwanie funkcjonującym portalem informacyjnym w powiecie gnieźnieńskim.

Informacjelokalne.pl przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu informują o wszystkim co wydarzyło się w Gnieźnie, powiecie gnieźnieńskim i całym regionie. U nas przeczytasz informacje lokalne dotyczące wydarzeń politycznych, kryminalnych, społecznych, gospodarczych, kulturalnych, sportowych, turystycznych i historycznych. Są też wywiady, reportaże, felietony i konkursy.

Informacjelokalne.pl są laureatem nagrody gospodarczej „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2007-2009” w kategorii „Debiut Gospodarczy”.


Esencją portalu informacjelokalne.pl są oni - dziennikarze zbierający informacje. O nich właśnie jest ten dział - o osobach, które przez siedem dni w tygodniu zbierają, przetwarzają i przekazują naszym Czytelnikom informacje. Zespół redakcyjny serwisu informacjelokalne.pl składa się zarówno z osób od kilkunastu lat już funkcjonujących w świecie mediów, jak i z debiutantów, wgryzających się dopiero w dziennikarstwo.

Kolegium redakcyjne:

Redaktor naczelny - Karol Soberski

Zespół
Jarosław Mikołajczyk
Angelika Stachowska
Maciej Maciejewski
Zbigniew Beling
Włodzimierz Biront

Wydawca:
Media Lokalne,
os. Piastowskie 10B/10,
62-200 Gniezno,
tel. 516-365-366 (9.00 - 15.00), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP 784-173-04-91
REGON 634267790

Media Lokalne są także wydawcą portalu: www.turystykalokalna.pl oraz bezpłatnych kwartalników „Turystyka Lokalna. Wielkopolska - Kujawy - Pałuki”.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli pasjonuje Cię dziennikarstwo to zachęcamy do współpracy z serwisem informacjelokalne.pl. Dzięki nam zdobędziesz doświadczenie i rozwiniesz swoje zainteresowania. Gdy się zdecydujesz po prostu skontaktuj się z nami!

Reklama
Osoba kontaktowa:
Aleksandra Soberska - manager informacjilokalnych.pl
tel. kom. 516-365-366
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.