http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dyrektor gnieźnieńskiego szpitala odpowiada Piotrowi Gruszczyńskiemu

Wyróżniony Dyrektor gnieźnieńskiego szpitala odpowiada Piotrowi Gruszczyńskiemu

Wczoraj informowaliśmy, że przyszły starosta Piotr Gruszczyński zaapelował w liście otwartym do Krzysztofa Bestwiny, dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski, o wstrzymanie się z zawieraniem nowych umów o pracę oraz umów inwestycyjnych.


Dzisiaj nadeszła odpowiedź od dyrektora K. Bestwiny. Oto jej treść:
- W odpowiedzi na Pana maila z dn. 08.11.2018r. zawierającego prośbę o wstrzymanie się z zawieraniem nowych umów o pracę oraz umów inwestycyjnych informuję, że zgodnie z zakresem obowiązków określonych w mojej umowie o pracę na stanowisku dyrektora Szpitala w Gnieźnie, zobowiązany jestem do podejmowania wszelkich decyzji wynikających z uprzednich planów oraz bieżących potrzeb szpitala w celu zapewnienia jego działalności.

Głównym zadaniem szpitala jest prowadzenie działalności medycznej określonej umową z WOW NFZ zgodnie z wymogami zapewnienia jakości, ciągłości i kompleksowości świadczeń zdrowotnych. Umowa z NFZ nie przewiduje możliwości zawieszenia działalności szpitala związanej ze zmianami personalnymi w organach założycielskich szpitali.

Zgodnie z przyjęta przez Pana formą komunikacji w postaci listu otwartego, informuję, że niniejszą odpowiedź przesyłam także do gnieźnieńskich mediów.

4 komentarzy

 • Rob Roy
  Rob Roy poniedziałek, 19, listopad 2018 16:07 Link do komentarza Raportuj

  Czytałem treść tego co napisał niejaki p. Gruszczyński.Już przebiera nogami aby zacząć swoje PO-wskie rządy, przed czym chroń nas Panie Boże.
  Odpowiedź Dyrektora Szpitala - jak najbardziej słuszna; krotko, zwięźle i na temat.

 • Brydzysta
  Brydzysta sobota, 10, listopad 2018 22:05 Link do komentarza Raportuj

  Ja bym przed pozegnaniem karty sprawdzil

 • jajakoja
  jajakoja sobota, 10, listopad 2018 15:10 Link do komentarza Raportuj

  Jak widać, są to otwarte listy pożegnalne.

 • pacjent
  pacjent sobota, 10, listopad 2018 11:15 Link do komentarza Raportuj

  Nareszcie Dyrektorze, broń Pan Szpitala przed atakiem Gruszczynskiego. Szpital w Gnieźnie jest dla mieszkańców miasta i powiatu a nie kolegów Gruszvczyński (PO) z gorącej platformy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.