http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Gmina Czerniejewo otrzymała wsparcie od Miasta Konin

Wyróżniony Gmina Czerniejewo otrzymała wsparcie od Miasta Konin

Wczoraj do Urzędu Miasta i Gminy Czerniejewo zawitali szczególni goście - przedstawiciele Prezydenta Miasta Konin, Józefa Nowickiego. Byli to: Andrzej Andrzejewski - Kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Jacek Kruszyński - Zastępca Kierownika Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Robert Jurczak - Główny Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego. Wizyta ta była dla nas szczególna, otrzymaliśmy ogromne wsparcie rzeczowe przekazane przez Miasto Konin.


Przekazany sprzęt i materiały budowlane stanowią wsparcie na rzecz usuwania skutków po nawałnicy jaka dotknęła naszą gminę 11 sierpnia 2017 roku. Przeznaczone zostaną na doposażenie jednostek OSP z terenu naszej gminy, doposażenie Referatu Planowania Przestrzennego, Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej, a także dla Szkoły Podstawowej w Żydowie. Otrzymaliśmy: pilarki spalinowe o mocy od 2,8 KM 0 3,7 Km - 9 szt., przecinarkę spalinową - 1 szt., agregaty prądotwórcze - 4 szt., oleje do agregatów, 2 palety białej farby, paletę gładzi szpachlowej, plandeki dachowe - 10 szt., linę do mocowania plandek oraz rower.

Przekazany sprzęt odebrał Tadeusz Szymanek, burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo, Jan Kulpiński, przewodniczący Rady Miasta i Gminy Czerniejewo, Julita Rybak, skarbnik Miasta i Gminy Czerniejewo, a także przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Czerniejewo.

Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo składa serdeczne podziękowania Prezydentowi Miasta Konin, Radnym Rady Miasta Konin, pracownikom Urzędu Miasta Konin, Prezesowi LOK w Koninie, a także wszystkim przedsiębiorcom, którzy w jakikolwiek sposób wsparli naszą gminę.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.