http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kolejne zmiany kadrowe w mieście!

Wyróżniony Kolejne zmiany kadrowe w mieście!

Zmian kadrowych ciąg dalszy! Dzisiaj Urząd Miejski w Gnieźnie poinformował o wynikach naboru na stanowisko kierownika Biura Strefy Płatnego Parkowania w Gnieźnie. Stanowisko to obejmie Maciej Ciesielski, dotychczas związany z Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Gnieźnie.


- Od 1 sierpnia 2016 r. kierownikiem Biura Strefy Płatnego Parkowania w Gnieźnie będzie Maciej Ciesielski. Prezydent Miasta Gniezna podjął decyzję o zatrudnieniu Macieja Ciesielskiego, który spełnił warunki określone w ogłoszeniu o naborze, został także najwyżej oceniony przez komisję spośród czterech kandydatów w procedurze naboru i rozmowie kwalifikacyjnej, która obyła się 14 lipca – informuje Anna Dzionek, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego.

Maciej Ciesielski ma 34 lata, jest magistrem prawa, w chwili obecnej pracuje na stanowisku inspektora ds. prawnych w dziale sprzedaży i marketingu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Gnieźnie.

Nowy kierownik Biura Strefy Płatnego Parkowania to także prezes MKS „Mieszko” Gniezno oraz zapalony gracz tenisa ziemnego i organizator Gnieźnieńskiej Ligi Tenisowej.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że to jeszcze nie koniec zmian kadrowych w Urzędzie Miejskim, jak i jednostkach podległych. Do zmian kadrowych ma też dojść w Starostwie Powiatowym, czeka więc nas ciekawe lato a szczególnie jesień...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.