http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Łukasz Scheffs nowym wiceburmistrzem Witkowa!

 • Napisane przez Karol Soberski, Aleksander Karwowski
 • Dział: Polityka
 • 5 komentarzy
Wyróżniony Łukasz Scheffs nowym wiceburmistrzem Witkowa!

O tym, że był rozpatrywany jako zastępca nowego burmistrza Witkowa mówiło się już po zwycięstwie Mariana Gadzińskiego w wyborach na burmistrza gminy Witkowo. Dzisiaj stało się to faktem. 32-letnia Łukasz Scheffs, dotychczas mocno kojarzony z Platformą Obywatelską - był doradcą starosty Dariusza Pilaka i ostatnio doradzał prezydentowi Tomaszowi Budaszowi - będzie zastępcą burmistrza gminy Witkowo.


Na swoim fanpagu poinformował o tym burmistrz M. Gadziński. - Szanowni państwo, chciałbym poinformować, że dzisiaj dokonałem wyboru mojego zastępcy – mówi Marian Gadziński, burmistrz Witkowa na filmie załączonym na serwisie społecznościowym. – Przepraszam, że tak długo to trwało ale ta weryfikacja musiała być dość dokładna, precyzyjna. Tą wybraną osobą jest pan Łukasz Schefss. Osoba młoda, mieszkaniec Witkowa. Co prawda nie prawnik ale osoba doświadczona w samorządzie. Poprzednio pracował w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie i do niedawna w Urzędzie Miejskim doradzał panu prezydentowi Tomaszowi Budaszowi. Chciałbym państwa poinformować, że ta osoba również współpracowała ze mną przy mojej kampanii wyborczej – informuje burmistrz.

Sam Łukasz Scheffs dodaje. – Dosłownie przed chwilą dowiedzieli się państwo o decyzji jaką podjął burmistrz Marian Gadziński. Od tej chwili mam zaszczyt pełnić funkcję zastępcy burmistrza gminy i miasta Witkowo. Mam nadzieję, że dam się poznać jako osoba pracowita, wytrwale dążąca do wytyczonych celów. Liczę na państwa współpracę i pomoc. Cóż mi pozostaje powiedzieć: do pracy – mówi nowo powołany zastępca burmistrza. 

Burmistrz M. Gadziński przedstawił też biogram nowego zastępcy: - Postawiłem na: młodość - 32 lata, wykształcenie - doktorat z nauk społecznych w dziedzinie nauka o polityce, studia magisterskie - politologia, specjalność: marketing polityczny, studia licencjackie - politologia, specjalność: administracja europejska, ukończony kurs pedagogiczny oraz cykl szkoleń m.in. dla członków rad nadzorczych. Doświadczenie - W latach 2008-2009 podinspektor w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu (rozliczanie projektów europejskich), w latach 2009-2013 doktorat i równocześnie prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w latach 2013-2014 doradca Starosty Powiatu Gnieźnieńskiego, od 2014 roku do chwili obecnej - doradca Prezydenta Miasta Gniezna i wykładowca UAM w Poznaniu, autor wielu publikacji i artykułów popularno-naukowych. To osoba, która pomagała kreować mój wizerunek podczas minionej kampanii wyborczej. Cechują ją kreatywność i profesjonalizm. Mieszkaniec Witkowa - napisał M. Gadziński.

Więcej o tej zaskakującej nominacji - wkrótce w naszym portalu.

5 komentarzy

 • Seba
  Seba poniedziałek, 06, czerwiec 2016 13:33 Link do komentarza Raportuj

  Czyżby w Witkowie mieli budować szpital hihihihihihihihihihihihi.....

 • Agnieszka Zielińska
  Agnieszka Zielińska poniedziałek, 06, czerwiec 2016 11:50 Link do komentarza Raportuj

  Ciemność widzę, ciemność....

 • Dariusz
  Dariusz poniedziałek, 06, czerwiec 2016 11:39 Link do komentarza Raportuj

  Panie Burmistrzu Gadziński czy Pan wie, co Pan zrobił?

 • Kaśka
  Kaśka poniedziałek, 06, czerwiec 2016 11:37 Link do komentarza Raportuj

  szkoda...Grabowski miał 30 lat i był prawnikiem -mogli się dogadać w końcu dla dobra gminy...

 • Obserwator
  Obserwator poniedziałek, 06, czerwiec 2016 11:30 Link do komentarza Raportuj

  Współczuję gminie Witkowo! Nie nowego wiceburmistrza, bo ten jak dotychczas nie dał się poznać jakim jest samorządowcem, tylko tego, że wielka polityka weszła do spokojnej dotychczas gminy Witkowo... Nie wróży to zbyt dobrze...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.