http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Gnieźnieńskie koło .Nowoczesnej wybrało władze!

Wyróżniony Gnieźnieńskie koło .Nowoczesnej wybrało władze!

Wczoraj odbyło się Walne Zebranie Założycielsko – Wyborcze koła partii .Nowoczesna Ryszarda Petru w Gnieźnie. Podczas zebranie ukonstytuowane zostały władze koła. Na czele partii w Gnieźnie stanęła Monika Dzikowska.


W skład Zarządu koła partii .Nowoczesna Ryszarda Petru w Gnieźnie weszli: przewodnicząca Zarządu - Monika Dzikowska, wiceprzewodniczący Zarządu – Piotr Szczepański, sekretarz – Tomasz Bujanowski, skarbnik – Janusz Bukowski i jako członek Zarządu – Magdalena Sekulska.

- Cieszę się, że przewodniczącą Zarządu gnieźnieńskiego koła została Monika Dzikowska. To bardzo dobrze wróży na przyszłość. Monika to bardzo pracowita osoba, działa w .Nowoczesnej od samego początku. Miała spory wkład w kampanię, mimo, że nie była kandydatem. Posiada spore doświadczenie zawodowe w budowaniu własnej firmy i wierzę, że to doświadczenie przełoży się pozytywnie na budowę struktur ugrupowania. Przed członkami zarządu sporo pracy. Będziemy mocno przygotowywać struktury do pierwszych wyborów samorządowych - powiedział po wyborach poseł Paulina Hennig-Kloska, wiceprzewodnicząca Zarządu Regionalnego Nowoczesnej.

Siedziba koła mieści się w Gnieźnie przy ul. Dąbrówki 18/2 przy biurze Posłanki Pauliny Hennig – Kloska.

O Zarządzie:
   Monika Dzikowska – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Instytutu Prawa i Administracji w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu Ekonomicznego na Kierunkach Finanse i Rachunkowość. Posiada doświadczenie w pracy na szczeblach Księgowego i Głównego Księgowego oraz Specjalisty d/s Controllingu. Od 6 lat zawodowo prowadzi i rozwija działalność Rachunkowo - Podatkową oraz kieruje zespołem specjalistów w tej branży. Prywatnie mama 2 chłopców, mężatka. W Gnieźnieńskim Kole .Nowoczesnej obecna od początku tworzenia.
   Piotr Szczepański - emerytowany policjant, prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Witkowie. Przez 22 lata służył mieszkańcom pow. gnieźnieńskiego w strukturach dochodzeniowo - śledczych KPP Gniezno, na emeryturze czynny zawodowo w zakresie wspierania logistycznego MSP w spółkach kapitałowo - akcyjnych w Poznaniu. Asystent społeczny Poseł na Sejm VIII kadencji Pauliny Hennig -Kloska.
   Tomasz Bujanowski - lat 41, mieszkaniec Gniezna, żonaty ojciec dwóch synów. Z wykształcenia prawnik pracujący jako radca prawny.
   Janusz Bukowski - absolwent Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych (WSUS) w Poznaniu. Specjalność: menedżer kultury. Od 2001 pracuję w Biurze Rachunkowym w Gnieźnie jako księgowy. Współzałożyciel i członek (także w Zarządzie) Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia "Konftarernia Teatralna". Także członek (do 2 kwietnia 2014), już nie istniejącego, Teatru Wizji i Medytacji "Czerwona Główka".
   Magdalena Sekulska – absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej „Milenium” oraz Szkoły Trenerów Biznesu „Integra” w Poznaniu. Obecnie sołtys wsi Osiniec, na co dzień menedżer sprzedaży. Osoba z bogatym doświadczeniem w obszarze zarządzania rozproszonymi strukturami. Prywatnie realizuje się jako matka dwójki nastoletnich synów. Bardzo energiczna i skuteczna w realizowaniu celów. Jako Członek Zarządu gnieźnieńskiego Koła .Nowoczesna jest jednocześnie rzecznikiem prasowym Koła.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.