http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

eSTeDe ma nowego dyrektora

Wyróżniony eSTeDe ma nowego dyrektora

Centrum Kultury „Scena To Dziwna” od dnia 8 stycznia br. ma nowego dyrektora. Została nim Pani Ewa Przybylska, specjalista w zakresie prawa oraz prowadzenia inwestycji budowlanych. Umowa została zawarta do końca sierpnia br.


Jak podkreśla Piotr Gruszczyński, Starosta Gnieźnieński: - Postawiłem na osobę kompetentną w zakresie prowadzenia skomplikowanych procesów budowlanych, bo takiej osoby aktualnie potrzebuje eSTeDe. Pokładam duże nadzieje w Pani Ewie Przybylskiej. Wierzę, że uda się jej wyprowadzić powiatowe centrum kultury z bardzo trudnej sytuacji, w jakiej się aktualnie znajduje, za którą to odpowiadają nasi poprzednicy.

Pani Ewa Przybylska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu na kierunku prawo. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe, aplikację radcowską oraz uprawnienia mediatora. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, od 2017 roku jest pozaetatowym członkiem Samorządowego Kolegiów Odwoławczego w Poznaniu. Ma bogate doświadczenie zawodowe zarówno w administracji samorządowej - kierowała Wydziałem Administracji Architektoniczno – Budowlanej Starostwa Powiatowego w Środzie Wielkopolskiej, jak i w nadzorze budowlanym jako zastępca Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowalnego. Będąc zatrudnioną w Starostwie Średzkim Pani Ewa Przybylska prowadziła kilka poważnych inwestycji budowlanych za środki publiczne. Od roku 2010 działa także w Wielkopolskiej Izbie Budownictwa, głównie jako mediator zajmując się sporami na tle wykonywania umów o roboty budowlane.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.