Logo
Wydrukuj tę stronę

Towarzystwa Przyjaciół Żydowa świętowało 20-lecie działalności!

Wyróżniony Towarzystwa Przyjaciół Żydowa świętowało 20-lecie działalności!

Wspomnienia, często pełne wzruszeń i uśmiechu, gratulacje, życzenia oraz podsumowanie dorobku 20 lat funkcjonowania – to wszystko złożyło się na wczorajszą uroczystość z okazji 20-lecia działalności Towarzystwa Przyjaciół Żydowa. Nie zabrakło też urodzinowego tortu, a także życzeń od posła Tadeusza Tomaszewskiego, czy wieloletniego prezesa TPŻ, obecnego burmistrza miasta i gminy Czerniejewo – Tadeusza Szymanka. Była też część artystyczna.


W imieniu redakcji portalu informacjelokalne.pl składamy wszystkim członkom Towarzystwa Przyjaciół Żydowa szczere gratulacje z okazji 20-lecia działalności. Mało która organizacja w powiecie gnieźnieńskim może się poszczycić takim stażem.
Szczególne życzenia składamy tym wszystkim członkom TPŻ z którym przez wiele lat współpracowaliśmy, w okresie od 2008 do 2014 r. i jako jedyna redakcja w regionie, we wspomnianym okresie (gdy Towarzystwo organizowało bardzo wiele przedsięwzięć) na bieżąco jeździliśmy do Żydowa i relacjonowaliśmy wszystkie, nawet najmniejsze, wydarzenia organizowane przez TPŻ. Nawet wspólnie z członkami TPŻ sadziliśmy drzewka na jednym ze skwerów w Żydowie. Mieliśmy też wielką przyjemność być na dwóch – kilkudniowych – wycieczkach z TPŻ na Mazurach oraz do Krakowa i okolic.


Po 2014 r. gdy prezes T. Szymanek został burmistrzem i nastali kolejni prezesi (Leszek Bone i obecny Jacek Siwka), polityka informacyjna Towarzystwa zmieniła się i nasza redakcja nie była już zapraszana na przedsięwzięcia organizowane przez Towarzystwo. Mimo tego, cały czas kibicujemy Towarzystwu, ponieważ nasza redakcja ma w gronie członków TPŻ wielu przyjaciół.

Na dalsze lata działalności życzymy Towarzystwu kolejnych wyjątkowych inicjatyw i dalszych sukcesów.

Tymczasem zapraszamy na fotorelację z jubileuszu 20-lecia autorstwa Włodzimierza Bironta.

 

Informacjelokalne.pl