http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Bezpłatne autobusy w każdy weekend wakacji

Wyróżniony Bezpłatne autobusy w każdy weekend wakacji

Tak jak i w latach ubiegłych, przez całe wakacje, od 1 lipca do 31 sierpnia we wszystkie soboty i niedziele przejazdy autobusami komunikacji miejskiej w Gnieźnie będą bezpłatne.


Uwaga! Bezpłatne przejazdy nie obejmują: linii nr 32 na trasie Gniezno – Skorzęcin, linii nr 33 na trasie Gniezno - Ostrowo przez Powidz.

1 komentarz

  • były radny  - Marek ZYGMUNT
    były radny - Marek ZYGMUNT wtorek, 25, czerwiec 2019 14:58 Link do komentarza Raportuj

    Panie Prezydencie miasta Gniezna. PROŚBA - PROPOZYCJA . A może by tak dla zachęcenia mieszkańców do pieszego odwiedzania centrum miasta, zlikwidować w końcu to już bardzo brzydkie, niby targowisko przy ulicy ks. prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przecież te nieliczne już tam stragany, można by przenieść np na zacieniony teren parku za stacją SHELL ( obok dawnej strzelnicy) . Albo na teren za Kauflandem, gdzie planuje Pan też zrobić plac zabaw. Albo jeszcze lepiej na teren przy ulicy Paczkowskiego. Na przeciwko sklepu Biedronka ( na dawny teren niczyjego boiska). A na placu po targowisku przy ul. ks. prymasa Stefana Wyszyńskiego proponuję utworzyć wielki, darmowy miejski parkin buforowy ( bo ten na terenie jednostki wojskowej przy ulicy Sobieskiego już niedługo przestanie pełnić swoją funkcję. Zapewne skorzystali by z tego nowego parkingu buforowego ci, co samochodami podjeżdżają do centrum, by coś tam kupić lub coś załatwić np w starostwie czy na Policji czy u administratora cmentarzy. Korzystali by z niego wszyscy dojeżdżający do centrum od strony Tysiąclecia, Ustronia, Arkuszewa, Wierzbiczan, Winiar , Modliszewka, Wełnicy i.t.d. Czy to pomysł jest godny przemyślenia przez naszych miejskich architektów-urbanistów? Mam nadzieję, że tak. A Jeśli znalazłyby się na realizacje takiego pomysłu jeszcze pieniądze unijne, to może można by w tym miejscu zbudować nawet parking piętrowy lub chociażby podziemny. Taki jak przy ulicy Warszawskiej. Tylko błagam . Ten parking musi być darmowy, by mieszkańcy szybko go zaakceptowali ! Razem z parkingiem przy sklepie MAX, byłby to największy, otwarty teren postojowy miasta Gniezna. - Były Radny Marek ZYGMUNT.


    Lubię to!
    · Odpowiedz · 3 godz.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.