http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Siedmioro chętnych na dyrektora szpitala!

Wyróżniony Siedmioro chętnych na dyrektora szpitala!

Poznaliśmy nazwiska osób, które ubiegają się o stanowisko Dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski. Nie brakuje zaskakujących kandydatów!


Komisja konkursowa zakończyła ocenę formalną złożonych aplikacji. Spośród 8 kandydatów na stanowisko Dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie, siedmioro z nich zostało zakwalifikowanych do kolejnego etapu, tj. rozmów kwalifikacyjnych.

Kandydaci, którzy spełnili wymogi formalne, w kolejności alfabetycznej:
  1. Mariola Landowska
  2. Anna Nowak
  3. Zbigniewa Anna Nowodworska
  4. Michał Ogrodowicz
  5. Grzegorz Sieńczewski
  6. Tadeusz Teterus
  7. Iwona Wiśniewska

Do dnia 29 marca 2019 roku Komisja konkursowa powołana do przeprowadzenia postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie winna zakończyć swoje prace, wyborem kandydata który będzie rekomendowany Zarządowi Powiatu Gnieźnieńskiego na przedmiotowe stanowisko.

1 komentarz

 • konkluzja
  konkluzja sobota, 09, marzec 2019 12:11 Link do komentarza Raportuj

  1. Sądząc po ilości komentarzy Przeciętnemu Gnieźnieńskiemu Pacjentowi jest to najzupełniej obojętne. Zawsze może powiedzieć przyjmującemu go w szpitalu lekarzowi, że za jego (pacjenta) pieniądze ten lekarz się wykształcił a pielęgniarce można zwrócić uwagę, ze pije kawę i w ten sposób zawalczyć o dobry szpital w tym mieście.
  2. Dlaczego Władze Starosta nie podały do mediów informacji , ze od 06.03.2019 dyrektorem medycznym nie jest już lekarz Pan Jacek Bembnista a jego kolega z pracy - lekarz Pan Mateusz Hen??
  3. Po co właściwie ten konkurs?
  Szperaczom - a tych wśród dziennikarzy zapewne nie brakuje polecam żmudne studiowanie KRS (wraz z historycznymi wpisami) . W wyszukiwarkach KRS można wpisywać nazwiska z listy powyżej. Jest to informacja publiczna - zawsze jasna - w przeciwieństwie do publicznych latarni pod którymi jest najciemniej, albo ktoś tam stoi..
  4. I wszystko jasne !
  5. Czy ten komentarz narusza jakieś dobra osób z w/wym listy???

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.