http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Łukasz Scheffs dyrektorem Wydział Promocji, Kultury i Turystyki!

Wyróżniony Łukasz Scheffs dyrektorem Wydział Promocji, Kultury i Turystyki!

Od kilku tygodni nieoficjalnie mówi się o zmianach personalnych w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie. Dzisiaj pierwsze z tych zmian stały się faktem.


1 marca 2019 roku nastąpiły zmiany organizacyjne w Urzędzie Miejskim w Gnieźnie. Do Wydziału Promocji i Kultury włączone zostało stanowisko managera kultury oraz zadania związane z organizacją jarmarków: Świętego Wojciecha oraz bożonarodzeniowego. Nowa komórka nazywa się Wydział Promocji, Kultury i Turystyki, a stanowisko dyrektora objął tam Łukasz Scheffs. Dotychczasowy dyrektor – Dariusz Pajkert, został jego zastępcą i jednocześnie managerem kultury, czyli osobą koordynującą działalność kulturalną w ramach nowej struktury wydziału.

Również 1 marca nastąpiła zmiana w Wydziale Rozwoju Miasta, Gospodarki i Obsługi Inwestora. Obecnie nazywa się on Wydział Rozwoju Miasta i Gospodarki i kieruje nim Juliusz Trojanowski.

Dotychczasowy dyrektor: Anna Żabińska-Pioterek jest teraz głównym specjalistą ds. obsługi inwestora i ochrony klimatu. Do jej zadań, obok obsługi inwestora, należy koordynowanie zadań z zakresu ochrony klimatu, programów i projektów proekologicznych niezwykle istotnych dla naszego miasta.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.