http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Łukasz Kaszyński dyrektorem Wydziału Edukacji!

Wyróżniony Łukasz Kaszyński dyrektorem Wydziału Edukacji!

Po świąteczno-noworocznej przerwie, w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie nastał dalszy ciąg zmian personalnych o których informowaliśmy już pod koniec listopada 2018 roku. Dzisiaj nastąpiła pierwsza z tych zmian. Łukasz Kaszyński został powołany przez Starostę Gnieźnieńskiego na stanowisko pełniącego obowiązki dyrektora Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.


- Na podjęcie takiej decyzji wpływ miała długotrwała nieobecność dyrektora wydziału oraz konieczność podjęcia pilnych działań w związku z nadchodzącymi od 1 września br. zmianami w szkolnictwie średnim - informuje Agnieszka Rzempała-Chmielewska, Rzecznik Prasowy Starostwa Powiatowego w Gnieźnie.

Łukasz Kaszyński pracował do tej pory jako polonista w jednej ze szkół ponadgimnazjalnych podległych Starostwu Powiatowemu w Gnieźnie. Od kilku lat był też dyrektorem Biura Poselskiego Pawła Arndta.

To jednak nie wszystkie zmiany, które czekają nas w najbliższych dniach w Starostwie Powiatowym. Po 21 stycznia prawdopodobnie poznamy nowego pracownika starosta na stanowisku Głównego Specjalisty ds. marketingu i komunikacji społecznej (nieoficjalnie osoba ta ma zajmować się szeroko pojętą promocją starostwa w kanałach Social Media, w tym szczególnie na Facebook i Instagramie).

O kolejnych zmianach personalnych w Starostwie już wkrótce.

2 komentarzy

  • Władek
    Władek wtorek, 15, styczeń 2019 20:34 Link do komentarza Raportuj

    Przecież nie zostawią na stanowiskach pisowskich orlic. Wszystkie muszą wylecieć. Niech się rozwijają niech lecą nie można ograniczać ich rozwoju. Z takimi umiejętnościami opanują przestworza, może poznańskie, może warszawskie. A kretów w starostwie nikt nie potrzebuje, dosyć się wyplażowały przez ostatnie lata.

  • tadek
    tadek wtorek, 15, styczeń 2019 12:33 Link do komentarza Raportuj

    kolejny przejaw kłamstwa- powołanie nowego dyrektora wydziału edukacji ze wzgledu na długotrwałą nieobecnosc Pana Lubbego, a nie tak czasami czystka dyrektorów wydziałów z innych opcji niz PO. czekamy na dalsze zmiany z powodu choroby !!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.